USD28,94
EURO31,18
JPY20,10
RUB0,312800
GBP36,38
EURO/USD1,08
BIST7.802,76
GR. ALTIN1.889,40
BTC43.132,56

Sigorta Sektörünün Genel Durumu Konuşuldu

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye Sigorta Acenteleri Federasyonu (TÜSAF) ve Eskişehir Sigorta Acenteleri Derneği tarafından düzenlenen “Son Gelişmeler Işığında Türk Sigorta Sektörünün Genel Görünümü” başlıklı panel Anadolu Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleştirildi.
“Sigortacılık konusunda eğitimlere önem veriyoruz”
‘Son Gelişmeler Işığında Türk Sigorta Sektörünün Genel Görünümü” konulu panelin açılış konuşmasını Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal yaptı. Erdal, konuşmasında şunları aktardı;
“Anadolu Üniversitesi olarak Eskişehir Sigorta Acenteleri Derneği’ni burada ağırlamak bizler için büyük bir mutluluk. Bilindiği gibi benim de sigortacılık geçmişim bulunuyor. Sigortacılık Eğitim Merkezi (SEGEM) kurucu başkanlığı görevimi 2008-2011 yılları arasında yerine getirdim. Akademisyen olarak bütün eğitimlere önem verdiğimiz gibi o yıllarda sigorta eğitimi noktasında da çalışmalarda bulundum. Panelin herkes için başarılı, verimli ve öğretici olmasını temenni ederim.”
Açılış konuşmalarının ardından “Son Gelişmeler Işığında Türk Sigorta Sektörünün Genel Görünümü” başlıklı panele geçildi. Moderatörlüğünü Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Sigortacılık Müdürü Mevlüt Söylemez’in yaptığı panelde konuşmacı olarak TÜSAF Başkanı Adnan Çelik, Sigortacılık ve Özel Emeklilik Düzenleme ve Denetleme Kurulu ( SEDDK) Başkanı Mehmet Akif Eroğlu, Sigorta Acenteleri İcra Komitesi (SAİK) Başkanı Levent Korkut ve Türkiye Sigorta Birliği (TSB) Genel Sekreteri Özgür Obalı yer aldı.
Kaynak: Sigortahaber.com

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. Avatar

    Panelde yer alan konuşmacıların sigorta sektörüyle ilgili geleceğe dönük planları hakkında daha fazla bilgi alabilir miyiz? Bu konuda daha detaylı bir içerik paylaşılabilir mi? Teşekkürler.

    Cevapla
Giriş Yap

Ekonomi Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!