USD28,91
EURO31,77
JPY19,62
RUB0,326000
GBP36,71
EURO/USD1,10
BIST8.016,58
GR. ALTIN1.896,23
BTC38.075,21

TOBBUYUM Arabuluculuk ve Uyuşmazlık Çözüm Merkezi ve Doğal Afet Sigortalar Kurumu İş Birliği

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği arabuluculuğun iş dünyasında çalışanlara ve iş insanlarına tanıtılması ve yaygınlaştırılması konusunda ulusal ve uluslararası birçok etkinlik düzenlemiştir. Bu bağlamda, TOBB’un girişimleri ile iş dünyamızın ve vatandaşlarımızın uyuşmazlıklarının sürdürülebilir çözümlere ulaşmasına yardımcı olmak amacıyla 09.12.2020’de TOBBUYUM Arabuluculuk ve Uyuşmazlık Çözüm Merkezi kurulmuştur.
 
Kurulduğumuz tarihten itibaren, Türkiye’yi alternatif uyuşmazlık çözüm yöntemleri konusunda dünyanın sayılı ülkelerinden biri haline getirmek için gösterdiğimiz gayretin karşılığını aldığımızı görmek en büyük gurur kaynağımızdır.
 
Bugün de ülkemiz adına oldukça önemli ve hassas çalışmalar sürdüren, Doğal Afet Sigortalar Kurumu (DASK) ile özellikle depremde yara almış vatandaşlarımız faydasına olacak bir iş birliğine imza atmanın gururunu yaşıyoruz.
 
Söz konusu iş birliği sayesinde; DASK ve TOBBUYUM olarak hepimizi derinden etkileyen doğal afet sonrasında, her anlamda kayba uğramış ve yıpranmış vatandaşlarımızın uyuşmazlıklarını uzun, masraflı ve yorucu yargı süreçleri yerine alternatif uyuşmazlık çözüm yöntemleri ile kısa sürede etkili bir biçimde çözmeyi hedefliyoruz.
 
Umuyoruz ki bu iş birliği yaralarımızı sarmamıza yardımcı olacak daha pek çok iş birliğine vesile olur. Ülkemiz ve vatandaşlarımız adına hayırlı olmasını diliyoruz.
 
TOBBUYUM Genel Müdürü
Dr. Onur Yüksel
 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Ekonomi Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!