TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 223.837
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 14.230
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 55
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 5.211
ALMANYA 3. LİGİ
Viktoria Berlin
MS 2 - 1
Viktoria Köln
SC Verl
MS 0 - 0
Türkgücü Münih
ALMANYA BUNDESLİGA 2. LİGİ
Nürnberg
MS 0 - 0
Erzgebirge Aue
Sandhausen
MS 0 - 2
Fortuna Düsseldorf
St Pauli
MS 3 - 0
Holstein Kiel
ALMANYA REGİONALLİGA
ZFC Meuselwitz
MS 1 - 0
SV Lichtenberg 47
Energie Cottbus
MS 1 - 1
FSV 63 Luckenwalde
FC Eilenburg
MS 1 - 1
Chemie Leipzig
AMERİKA 1. LİGİ
Chattanooga Red Wolves
MS 1 - 1
Greenville Triumph
Forward Madison
MS 1 - 1
Fort Lauderdale
Tormenta
MS 2 - 2
Richmond Kickers
FC Tucson
MS 1 - 2
Union Omaha
AMERİKA MAJOR LİGİ
Minnesota United FC
MS 2 - 1
Portland Timbers
Chicago Fire
MS 1 - 2
Toronto FC
Nashville SC
MS 3 - 0
FC Cincinnati
FC Dallas
MS 4 - 0
Los Angeles Galaxy
Real Salt Lake
MS 3 - 0
Colorado Rapids
San Jose Earthquakes
MS 1 - 1
Houston Dynamo
Los Angeles FC
MS 2 - 2
Vancouver Whitecaps FC
AMERİKA ŞAMPİYONLUK LİGİ
Indy Eleven
MS 1 - 2
Birmingham Legion
Hartford Athletic
MS 2 - 0
Miami FC
Tampa Bay Rowdies
MS 3 - 1
Loudoun United
Memphis 901 FC
MS 1 - 0
Tulsa Roughnecks
Oklahoma City Energy
MS 0 - 0
Sporting Kansas City II
Rio Grande Valley
MS 1 - 1
Austin Bold FC
New Mexico United
MS 0 - 0
El Paso Locomotive
Orange County SC
MS 2 - 2
Sacramento Republic FC
San Diego Loyal
MS 0 - 1
Phoenix Rising FC
ARJANTİN PRİMERA B LİGİ
Alvarado
MS 2 - 0
San Martin Tucuman
Quilmes
BAŞLAMADI 21:00
Deportivo Riestra
Deportivo Moron
BAŞLAMADI 21:05
All Boys
Tigre
BAŞLAMADI 21:10
Belgrano
CA Mitre
BAŞLAMADI 21:30
Nueva Chicago
Instituto
BAŞLAMADI 21:30
Defensores De Belgrano
Agropecuario
BAŞLAMADI 22:00
Gimnasia Mendoza
ARJANTİN PROFESYONEL LİG KUPASI
Racing Club
MS 0 - 0
Gimnasia La Plata
Club Atletico Banfield
MS 0 - 0
Boca Juniors
Patronato
63' 1 - 0
Sarmiento
Defensa y Justicia
63' 1 - 0
Godoy Cruz
Rosario Central
BAŞLAMADI 21:45
Velez Sarsfield
AVUSTRALYA NPL BAŞKENT
Tuggeranong United
MS 0 - 2
Belconnen United
Cooma Tigers FC
MS 2 - 0
Canberra FC
AVUSTRALYA NPL KUZEY
Charlestown Azzurri
MS 3 - 2
Newcastle Olympic
AVUSTRALYA NPL QUEENSLAND
SC Wanderers
MS 2 - 0
Gold Coast Knights
Brisbane Olympic
MS 0 - 0
Eastern Suburbs
AVUSTRALYA NPL YENİ GÜNEY GALLER
Mt Druitt Town Rangers
ERT 0 - 0
Northbridge Bulls
Sydney II
ERT 0 - 0
Rockdale Ilinden
Marconi Stallions
ERT 0 - 0
Manly United
Blacktown City
ERT 0 - 0
Sydney Olympic
Sutherland Sharks
ERT 0 - 0
Wollongong Wolves
Sydney United
ERT 0 - 0
APIA Leichhardt Tigers
AVUSTURYA 1. LİGİ
Austria Lustenau
MS 2 - 1
Grazer AK
AVUSTURYA AMATÖR LİGİ
Wacker Innsbruck II
MS 0 - 2
SC Imst
Austria Lustenau (A)
MS 1 - 4
Dornbirner SV
FC Egg
BAŞLAMADI 17:00
Admira Dornbirn
SV Telfs
MS 2 - 0
Kitzbühel
AVUSTURYA BUNDESLİGA LİGİ
Ried
MS 2 - 1
Austria Wien
Austria Klagenfurt
MS 1 - 1
Wolfsberger AC
BELARUS 1. LİGİ
Smorgon
MS 1 - 2
Isloch
Torpedo Zhodino
ERT 0 - 0
Slavia Mozyr
BATE
5' 0 - 0
Dinamo Brest
BELARUS 2. LİGİ
Arsenal Dzyarzhynsk
MS 1 - 1
Lida
Lokomotiv Gomel
MS 1 - 1
Volna
Shakhtyor Petrikov
MS 1 - 1
Orsha
BELÇİKA 1. LİGİ
KV Mechelen
MS 3 - 2
Antwerp
Club Brugge
MS 2 - 2
Eupen
Anderlecht
59' 1 - 1
Union St.Gilloise
Sint Truiden
BAŞLAMADI 22:00
AA Gent
BOSNA HERSEK 1. LİGİ
Posusje
MS 0 - 2
Sarajevo
Rudar Prijedor
MS 1 - 1
Siroki Brijeg
Borac
BAŞLAMADI 22:00
Leotar
Zrinjski
ERT 0 - 0
Velez
BREZİLYA SERİE A
Palmeiras
MS 1 - 0
Fluminense
Atletico Mineiro
MS 3 - 0
Bahia
Flamengo
BAŞLAMADI 22:00
Sao Paulo
Fortaleza
BAŞLAMADI 22:00
RB Bragantino
BREZİLYA SERİE B
Nautico
MS 1 - 1
Brusque
CSA
MS 2 - 1
EC Vitoria
Vasco da Gama
MS 4 - 1
Guarani
BREZİLYA SERİE C
Botafogo PB
MS 1 - 0
Santa Cruz FC
Botafogo-SP
MS 2 - 1
Ituano FC
AED Altos
BAŞLAMADI 22:00
EC Jacuipense
Manaus
BAŞLAMADI 23:00
Paysandu
BULGARİSTAN 1. LİGİ
CSKA 1948 Sofya
MS 2 - 4
CSKA Sofya
Lokomotiv Plovdiv
BAŞLAMADI 21:00
Ludogorets Razgrad
CONCACAF ALTIN KUPA ŞAMPİYONASI
Katar
MS 3 - 2
El Salvador
Meksika
MS 3 - 0
Honduras
ÇEKYA 1. LİGİ
Viktoria Plzen
MS 2 - 1
Mlada Boleslav
Slovan Liberec
MS 0 - 1
Slovacko
Ceske Budejovice
MS 1 - 0
Teplice
Fastav Zlin
DA 0 - 0
Slavia Prag
ÇİN SÜPER LİGİ
Wuhan FC
BAŞLAMADI 11:30
Hebei FC
Changchun Yatai
BAŞLAMADI 11:30
Dalian Professional FC
Shanghai Port FC
BAŞLAMADI 13:30
Tianjin Jinmen Tiger
Beijing Guoan
BAŞLAMADI 15:30
Shanghai Shenhua
DANİMARKA 1. LİGİ
Esbjerg
MS 0 - 1
Vendsyssel FF
Nykobing FC
MS 1 - 2
Lyngby
DANİMARKA SÜPER LİGİ
Randers
MS 1 - 1
Odense
FC Nordsjaelland
MS 0 - 0
AGF Aarhus
FC Copenhagen
MS 0 - 0
Silkeborg
Brondby
90' 1 - 1
Viborg
EKVADOR PRİMERA
Deportivo Macara
MS 0 - 1
Guayaquil City FC
Deportivo Cuenca
MS 0 - 1
Emelec
Independiente Del Valle
BAŞLAMADI 22:00
Orense
ENDONEZYA SÜPER LİGİ
PSS Sleman
ERT 0 - 0
Arema
Persipura Jayapura
ERT 0 - 0
Persija Jakarta
PSM Makassar
ERT 0 - 0
Persebaya Surabaya
ESTONYA 2. LİGİ
Paide Linnameeskond U21
MS 8 - 2
Tartu JK Tammeka U21
FAROE ADALARI 1. LİGİ
Fuglafjordur
MS 0 - 1
B68 Toftir
FİNLANDİYA KAKKONEN LİGİ
SJK Akatemia
MS 1 - 0
PS Kemi
FC Kiffen
MS 2 - 2
Pepo
FİNLANDİYA VEİKKAUSLİİGA
Mariehamn
MS 0 - 2
Inter Turku
Honka
MS 1 - 1
Lahti
KuPS
MS 1 - 0
Ilves
FİNLANDİYA YKKÖNEN LİGİ
MP
MS 2 - 0
Klubi 04
GÜNEY KORE 2. LİGİ
Chungnam Asan
MS 2 - 1
Gyeongnam FC
Bucheon
MS 1 - 2
Jeonnam Dragons
GÜNEY KORE 3. LİGİ
Yangju Citizen
MS 1 - 1
Paju Citizen FC
GÜNEY KORE K-LİGİ
Ulsan Hyundai
MS 2 - 5
Suwon FC
Gangwon
MS 2 - 2
Jeju United
HAZIRLIK KARŞILAŞMALARI
Rangers FC
45' 0 - 1
Real Madrid
Porto
BAŞLAMADI 21:45
Lille
Sporting Lizbon
BAŞLAMADI 22:00
Olympique Lyon
Benfica
BAŞLAMADI 22:00
Marsilya
HIRVATİSTAN 1. LİGİ
Rijeka
DA 0 - 0
Istra 1961
Hajduk Split
BAŞLAMADI 22:00
NK Osijek
İRAN 1. LİGİ
Machine Sazi
DA 0 - 2
Paykan
Nassaji Mazandaran
DA 1 - 1
Esteghlal
Naft Masjed Soleyman
DA 0 - 1
Gol Gohar
Persepolis
DA 0 - 0
Traktor SC
Foolad Khuzestan
DA 0 - 0
Sanat Naft Abadan
Mes Rafsanjan
DA 1 - 0
Shahr Khodrou
Sepahan
DA 1 - 0
Zob Ahan
Saipa
DA 0 - 0
Aluminium Arak
İRLANDA FAI KUPASI
Killester Donnycarney
MS 1 - 0
Usher Celtic
Liffeys Wanderers
UZS 0 - 2
Cobh Ramblers
Crumlin United
MS 1 - 2
St Mochtas
Treaty United
UZS 0 - 1
Dundalk
College Corinthians
MS 0 - 5
Bohemians
Sligo Rovers
89' 2 - 3
Cork City
İSKOÇYA LİG KUPASI
St Mirren
MS 2 - 0
Partick Thistle
Hearts
77' 1 - 0
Inverness Ct
İSVEÇ ALLSVENSKAN LİGİ
Kalmar
MS 0 - 1
Djurgarden
Hammarby
MS 2 - 1
Norrkoping
Hacken
MS 1 - 1
Elfsborg
İSVEÇ SUPERETTAN LİGİ
AFC Eskilstuna
MS 4 - 0
Orgryte
IFK Varnamo
MS 1 - 0
Vasalund
İSVİÇRE CHALLENGE LİGİ
Wil
MS 2 - 3
Vaduz
Schaffhausen
ERT 0 - 0
Kriens
İSVİÇRE SÜPER LİGİ
Lugano
MS 0 - 2
Zurich
Sion
MS 1 - 2
Servette
Grasshopper
MS 0 - 2
Basel
İZLANDA PREMİER LİGİ
Akranes
45' 0 - 1
FH
Leiknir R.
45' 0 - 1
KA Akureyri
Keflavik
BAŞLAMADI 22:15
Breidablik
HK Kopavogs
BAŞLAMADI 22:15
Valur
Vikingur R.
BAŞLAMADI 22:15
Stjarnan
KAZAKİSTAN KUPASI
Shakhtyor Karagandy
MS 7 - 1
Sdyushor
Caspiy
MS 1 - 0
Zhetysu Taldykorgan
Tobol Kostanay
MS 3 - 4
Maqtaaral
FC Astana
MS 1 - 0
FC Akzhayik
LETONYA VİRSLİGA
FK Liepaja
BAŞLAMADI 18:00
Valmiera
Spartaks Jurmala
MS 1 - 2
Rigas FS
Ventspils
İPT 0 - 0
FK Liepaja
FS Metta LU
45' 0 - 0
Riga FC
LİTVANYA A LYGA
Suduva
ERT 0 - 0
Zalgiris Vilnius
Nevezis
87' 0 - 1
DFK Dainava
MALEZYA PREMİER LİGİ
Sarawak
BAŞLAMADI 15:15
Perak 2
PDRM
MS 1 - 0
Kelantan United
MALEZYA SÜPER LİGİ
Pahang
MS 1 - 1
Melaka United
Johor Darul Takzim
MS 3 - 1
UITM
MEKSİKA PREMİER LİG - APERTURA
Pachuca
MS 4 - 0
Leon
CD Guadalajara
MS 1 - 2
Atletico San Luis
UNAM Pumas
45' 0 - 0
Atlas
MISIR 1.LİGİ
El-Entag El-Harby
45' 0 - 1
Al Ahli
MOLDOVA 1. LİGİ
Sfintul Gheorghe
MS 1 - 1
CSF Balti
Milsami Orhei
DA 1 - 0
FC Petrocub Hincesti
OLİMPİYAT OYUNLARI
Mısır
MS 0 - 1
Arjantin
Fransa
MS 4 - 3
Güney Afrika
Yeni Zelanda
MS 2 - 3
Honduras
Brezilya
MS 0 - 0
Fildişi Sahili
Avustralya
MS 0 - 1
İspanya
Romanya
MS 0 - 4
Güney Kore
Japonya
MS 2 - 1
Meksika
Suudi Arabistan
MS 2 - 3
Almanya
PARAGUAY 1. LİGİ - CLAUSURA
Nacional
MS 1 - 1
Club Guarani
PERU PRİMERA - CLAUSURA
Sporting Cristal
BAŞLAMADI 01:00
Universidad San Martin
Cusco FC
90' 1 - 2
Deportivo Binacional
FBC Melgar
BAŞLAMADI 21:15
Universidad Cesar Vallejo
Universidad Tecnica Cajamarca
BAŞLAMADI 23:30
Universitario
POLONYA EKSTRAKLASA
Piast Gliwice
MS 2 - 3
Rakow Czestochowa
Slask Wroclaw
MS 2 - 2
Warta Poznan
Pogon Szczecin
BAŞLAMADI 21:00
Gornik Zabrze
PORTEKİZ LİG KUPASI
Penafiel
PS 5 - 4
Moreirense
Varzim
PS 4 - 5
Rio Ave
Vilafranquense
60' 0 - 2
Arouca
Nacional Madeira
45' 1 - 0
Estoril
Maritimo
DA 0 - 1
Boavista
ROMANYA LİGA 1
Farul Constanta
MS 2 - 0
Gaz Metan Medias
Steaua Bükreş
BAŞLAMADI 21:30
CS Universitatea Craiova
RUSYA 1. LİGİ
Metallurg Lipetsk
MS 2 - 2
Akron Togliatti
PFC Kuban
45' 0 - 0
Veles Moskova
RUSYA PREMİER LİGİ
Ural S.O
MS 0 - 3
FC Krasnodar
Krylya Sovietov
87' 1 - 2
FK Akhmat Grozny
CSKA Moskova
DA 0 - 0
Ufa
SIRBİSTAN SÜPER LİGİ
Metalac
DA 1 - 2
Backa Topola
Vojvodina
BAŞLAMADI 22:00
Partizan Belgrad
SİNGAPUR 1. LİGİ
Geylang United
MS 3 - 1
Balestier Khalsa
SLOVAKYA 2. LİGİ
Slovan Bratislava II
MS 0 - 3
FK Kosice
Zilina II
MS 2 - 2
Puchov
FC Rohoznik
MS 0 - 1
MFK Skalica
SLOVAKYA SÜPER LİGİ
Zemplin Michalovce
MS 4 - 1
Dunajska Streda
Zilina
MS 3 - 0
SKF Sered
Spartak Trnava
BAŞLAMADI 21:00
FK Pohronie
SLOVENYA 1. LİGİ
NK Radomlje
MS 1 - 1
Olimpija Ljubljana
Maribor
BAŞLAMADI 21:15
Domzale
ŞİLİ PRİMERA B LİGİ
San Marcos De Arica
MS 2 - 1
Barnechea
ŞİLİ PRİMERA LİGİ
Melipilla
MS 3 - 3
Unión La Calera
Colo Colo
MS 1 - 1
Audax Italiano
Huachipato
57' 0 - 0
La Serena
Palestino
BAŞLAMADI 22:00
Santiago Wanderers
TAYVAN PREMİER LİGİ
Tainan City
ERT 0 - 0
Taichung Futuro
UKRAYNA PREMİER LİGİ
Dinamo Kiev
ERT 0 - 0
Minai
Metalist 1925 Kharkiv
MS 2 - 1
Rukh Lviv
Zorya Luhansk
61' 0 - 1
Olexandria
Desna
60' 2 - 0
Chernomorets O.
URUGUAY PRİMERA - APERTURA
Montevideo City
MS 0 - 2
Cerrito
Montevideo City
BAŞLAMADI 18:45
Liverpool Montevideo
Liverpool Montevideo
BAŞLAMADI 21:00
Penarol
Fenix
BAŞLAMADI 21:00
Plaza Colonia
ÜRDÜN 1. LİGİ
Aqaba
MS 1 - 4
Al-Wihdat
Al-Hussein
18' 0 - 1
Al-Faisaly
VENEZUELA PRİMERA LİGİ
Zamora FC
MS 1 - 4
Portuguesa FC
Caracas
MS 2 - 1
UCV

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL