• ALTIN (TL/GR)
  408,27
  % -0,44
 • AMERIKAN DOLARI
  7,4216
  % 0,81
 • € EURO
  8,9547
  % 0,52
 • £ POUND
  10,3647
  % 0,72
 • ¥ YUAN
  1,1473
  % 0,84
 • РУБ RUBLE
  0,1003
  % 0,62
 • BITCOIN/TL
  377106,543
  % 5,03
 • BIST 100
  1.536,10
  % 0,48
film izle bedava oyun hesapları hd film seyret totobo pdf indir nulls brawl apk indir

Dijital Anadolu dördüncü yılında KOBİ’ler ile buluşmaya devam ediyor

Dijital Anadolu dördüncü yılında KOBİ’ler ile buluşmaya devam ediyor

TÜRKONFED ve Türkiye İş Bankası iş birliğinde üç yılda 13 bin kişiyi dijital liderler ile buluşturan Dijital Anadolu Projesi, dördüncü yılına “Yeni Ekonomi ve Dijitalleşme” temasıyla başlıyor. TÜRKONFED Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan, Türkiye İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Şahismail Şimşek ve Türkiye İş Bankası İktisadi Araştırmalar Bölüm Müdürü ve Baş Ekonomisti İzlem Erdem’in katılacağı etkinliğin ana konuşmacısı ise Index Grup Yönetim Kurulu Başkanı ve 2017-2018 Dönemi TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Erol Bilecik olacak. 25 Şubat Perşembe günü, saat 15.00’te başlayacak çevrim içi etkinlik, www.dijitalanadolu.com/canli adresi üzerinden takip edilebilecek.

Üretime odaklanmış sektörlerin dijital dönüşümüne katkı sağlama hedefiyle Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) ve Türkiye İş Bankası iş birliğiyle hayata geçirilen Dijital Anadolu Projesi, dördüncü yılında KOBİ’ler ve dijital liderleri buluşturmaya devam ediyor. 2021 yılında her biri farklı temaya sahip etkinlik serisiyle devam edecek olan Dijital Anadolu Projesi, ilk temayı “Yeni Ekonomi ve Dijitalleşme” olarak belirledi.

Dijital Anadolu Canlı Yayınları’nın bu yılki ilk etkinliği 25 Kasım Perşembe günü, saat 15.00’te, TÜRKONFED Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan, Türkiye İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Şahismail Şimşek ve Türkiye İş Bankası İktisadi Araştırmalar Bölüm Müdürü ve Baş Ekonomisti İzlem Erdem’in katılımıyla gerçekleşecek. Etkinliğin ana konuşmacısı ise Index Grup Yönetim Kurulu Başkanı ve 2017-2018 Dönemi TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Erol Bilecik olacak. Bilecik, etkinlikte “Oyunbozan Teknoloji: Yeni Dünya, Yeni Kurallar”ı anlatacak. Yayının moderatörlüğünü de önceki etkinliklerde olduğu gibi Teknoloji Yazarı Serdar Kuzuloğlu üstlenecek.

3 yılda 13 bin kişi dijital liderler ile buluştu

2018 yılında başlayan Dijital Anadolu Projesi, ilk iki yılında dokuz kentte üç bin KOBİ’ye ulaşırken, 2020 yılında pandemi dolayısıyla çevrim içi ortamda düzenlenen yayınları ise 10 bin kişi takip etti. Bu yılın ilk yarısında da çevrim içi olarak düzenleneceği kesinleşen etkinlik, her ayın son perşembe günü, dijitalleşmeye odaklanan işletmeleri ve girişimcileri, dijital liderler ile buluşturmaya devam edecek.

KOBİ’lere dijital dönüşüm alanında ücretsiz ve bire bir koçluk hizmeti alımı

Dijital Anadolu Projesi‘nin yanı sıra, TÜRKONFED ve Türkiye İş Bankası iş birliği, BANDWITT çözüm ortaklığında Türkiye’nin 24 farklı şehrinden 120’den fazla firmaya dijitalleşme hizmetini ücretsiz olarak sunan Dijital Dönüşüm Merkezi’nin (DDM) web sitesi www.ddm.org.tr üzerinden sisteme kaydolan ve dijitalleşme karnelerinin hesaplanabilmesi için gerekli koşulları sağlayan KOBİ’lere, ücretsiz olarak dijitalleşme karnesi ve yol haritası ile koçluk seansı sunulmasına devam ediliyor. Diğer taraftan DDM, dijital dönüşümünü başlatmak isteyen orta ve büyük ölçekli işletmelere, üç aylık dijital dönüşüm danışmanlık hizmet bedelinin bir kısmının Türkiye İş Bankası tarafından desteklendiği OBİ Projesi ile destek oluyor.

Hibya Haber Ajansı