TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 223.385
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 5.703
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 59
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 5.846
Ekonomi

Fales Akustik Çözümler Yapı Fuarı’na katıldı

43. sü düzenlenen İstanbul Yapı Fuarına katılan Fales Akustik Çözümler; Yapı Fuarı’da çalışma ortamlarında gürültüyü ve yankıyı ortadan kaldıran …

Fales Akustik Çözümler Yapı Fuarı’na katıldı

43. sü düzenlenen İstanbul Yapı Fuarına katılan Fales Akustik Çözümler; Yapı Fuarı’da çalışma ortamlarında gürültüyü ve yankıyı ortadan kaldıran %100 PET, doğaya dönüşümlü keçe akustik ürünlerini sergiledi.

Hall 7 – E510 standında misafirlerini karşılayıp, ürünleri hakkında profesyonel destek veren marka gelen kullanıcı kitlesi ile ilişkilerini yürüterek yeni ürünlerini tanıttı. Fuarlara sadece bir fuar olarak bakmayıp bir lansman olarak nitelendiren Fales, yeni ürünlerini stant içerisinde konumlandırarak kullanıcılara sundu. Fuar kalabalığından kaynaklanan gürültüyü kendi stantın da ortadan kaldıran marka gelen kullanıcılara da sesin iyi iletildiği konuşmaların tam anlamıyla anlaşıldığı alan sunarak sesin kalabalık ortamlarda iyi bir şekilde iletilmesini sağladı.

Marka Yöneticisi Gülden Şenolan fuar ile ilgili olarak; ‘’ Pandemi etkisine rağmen, fuar tanıtımı ve ilgili satın almacı kitlesi çok iyiydi. Hem yeni ürünlerimizi tanıtmak hem de marka tanınırlığını arttırmak için Yapı Fuar’ı bizlere çok destekçi oldu ‘’ dedi.

Gelen ziyaretçilerin yoğunluğundan mutluluk duyan marka birçok sektörde sunulan yeni ürünleri ve son gelişmeleri incelediler, ürün temsilcileri ve satın almacılar ile bire bir görüşme imkanı buldular.

Yerli üretim olan %100 PET, keçe ürünler ile alanlarda konforlu çalışma sağlayan markanın İkitelli’de üretim fabrikası bulunurken aynı zamanda da İstanbul Levent’te 2.000 m2’lik bir deneyim merkezi bulunuyor.

Fales Akustik Çözümleri daha yakından tanımak ve ürünleri deneyimlemek için deneyim merkezimizi ziyaret edebilir ve internet sitemizi inceleyebilirsiniz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL