TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  Sigorta

  GRI Sigorta Gütepespor’dan Gençleri Kötü Alışkanlıklardan Koruma Projesi

  Hızla büyüyen acente ağları ve sigorta sektörüne kattıkları yenilikçi ürünlerle adından söz ettirmeyi sürdüren GRI Sigorta, sosyal sorumluluk projeleri ile de dikkatleri üzerine çekiyor… Sporu ve genç sporcuları desteklemek amacıyla..

  GRI Sigorta Gütepespor’dan Gençleri Kötü Alışkanlıklardan Koruma Projesi

  Hızla büyüyen acente ağları ve sigorta sektörüne kattıkları yenilikçi ürünlerle adından söz ettirmeyi sürdüren GRI Sigorta, sosyal sorumluluk projeleri ile de dikkatleri üzerine çekiyor…

  Sporu ve genç sporcuları desteklemek amacıyla İzmir’in değerli amatör takımlarından Gültepespor’a sponsor olup takıma adını veren şirket, takım bünyesinde geliştirdikleri “Gençleri Kötü Alışkanlıklardan Koruma Projesi” ile de takdir topluyor.

  AMAÇ FUTBOLCU YETİŞTİRMEKTEN ZİYADE, İYİ İNSAN YETİŞTİRMEK

  GRI Sigorta Genel Müdürü Rüstem Güngör ve GRI Sigorta Gültepespor Kulüp Başkanı Yasin Satır’ın birlikte açıkladığı proje, bir futbol projesinden çok daha fazlasını hedefliyor.

  Kendisinin de büyük bir futbol aşığı olduğunu belirten Rüstem Güngör, gençlere diledikleri gibi spor yapabilecekleri ve kendilerini geliştirebilecekleri ortamı ve fırsatı sağlayabilmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirtirken, bu proje ile gençlerin enerjilerini kötü alışkanlıklar yerine spora yönlendirmelerini hedeflediklerini söyledi.

  Kulüp olarak şimdiden U12, U14, U16 takımlarının kurulduğunu ve A takımının da çok kısa bir süre içinde oluşturulacağını belirten Satır ise, proje doğrultusunda genç sporcuların eğitimi, mental ve fiziksel gelişimi için İngilizce öğretmeni, drama öğretmeni, pedagog ve psikolojik danışman tuttulduğunu, bu sene LGS’ye katılacak olan sporculara fen ve matematik dersi takviyesi, yaşları küçük sporculara ise İngilizce ve drama dersi takviyesi yapılacağını ifade etti.

  Kendisi de Gültepeli olan Satır, semtin dışardan kötü algılandığını ve bunun sebebinin yetersiz kaynaklar ve fırsatlar sebebiyle semt içinde görülen bazı kötü alışkanlıklar olduğunu açıkladı. Semtin insanlarının aslında çok sıcak ve iyi olduğunu söyleyen Satır, bu proje ile semt gençlerinin diledikleri fırsatlara kavuşacaklarını; kötü alışkanlıklardan uzak duran, kahvede zamanını tüketmeyen, daha eğitimli, daha sağduyulu ve daha iyi bireyler olarak yetişeceklerini ve bu sebeple projenin sadece futbol olarak düşünülmemesi gerektiğini kaydetti.

  ÇOK YAKINDA YENİ PROJELER GELİYOR

  GRI Sigorta Genel Müdürü Rüstem Güngör, gençlere yönelik çalışmalarının dışında; GRI Sigorta’nın kültüre ve sanata yönelik projelerinin de çok yakında aktif olacağının müjdesini verdi.

  Pandemi sebebiyle ertelenen resmi açılışlarının 9 Eylül’de büyük bir kokteyl ile gerçekleşeceğini ifade eden Güngör, açılışın hemen ardından üzerinde uzun süredir çalıştıkları müze ve sergi alanlarının açılacaklarını duyurdu.

  Güngör, herkesin ziyaretine açık olacak müze ve sergi alanlarında değerli antikalardan tablolara kadar birçok görülmesi gereken eserin yer alacağını ifade etti.

  YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

  ÜYE GİRİŞİ

  KAYIT OL