• ALTIN (TL/GR)
  416,21
  % -0,54
 • AMERIKAN DOLARI
  7,3325
  % -0,30
 • € EURO
  8,9109
  % -0,55
 • £ POUND
  10,2396
  % -0,80
 • ¥ YUAN
  1,1355
  % -0,11
 • РУБ RUBLE
  0,0986
  % 0,03
 • BITCOIN/TL
  340954,233
  % -3,58
 • BIST 100
  1.473,96
  % -0,96
film izle bedava oyun hesapları hd film seyret totobo pdf indir nulls brawl apk indir

İK’da Dijital Yol Haritası için güçlerini birleştirdi

İK’da Dijital Yol Haritası için güçlerini birleştirdi

Türkiye’nin en yaygın İnsan Kaynakları Yazılımı hizmetini vererek ülkemizin önde gelen yazılım şirketlerinden birisi olan Bilişim A.Ş. Genel Müdürü Hüseyin Erdağ, yapılan iş birliği ile kurumlara uçtan uca İK’da Dijital Yol Haritası sunduklarını açıkladı.

Kolaysoft Teknoloji A.Ş. Genel Müdürü Kezban Boztürk, yapılan güçlü iş birliğine vurgu yaparak, “Güçlerimizi birleştirerek çıktığımız bu yolculukta, İK çalışanlarının ihtiyaç duydukları her alanda, uçtan uca teknoloji çözümleri sağlıyoruz” dedi.

 

Pandemi döneminde İK’da dijitalleşme ön plana çıktı 

Geçtiğimiz yıl başlayan ve bu yılda  devam eden Covid-19 pandemisi, her alanda olduğu gibi, İnsan Kaynakları Yönetimi (İK) süreçlerini de olumsuz etkiledi ve dijitalleşmenin önemini bir kez daha ortaya çıkardı. Son bir yılı aşkın süredir yeni çalışma düzeni ile çalışanın sağlığını korumanın yanında, şirketin yasal süreçlerinin de döneme uygun olarak yeniden düzenlenmesi gerekliliği ortaya çıktı. Salgının getirdiği bu olağanüstü dönemde, işletmelerin çalışanlarına yaptığı ve yasal zorunluluk olan duyuruların, yazışma ve bildirimlerin (bordro, ücret hesap pusulası, izin, KVKK, iş güvenliği vb) elden tebliğ edilmesi ve bu bildirimlere yazılı olarak cevap alınması, geçmiş iş yapış modelleriyle neredeyse imkansız hale gelmiştir. Bu gibi sebepler, ‘dijitalleşme ve uzaktan bildirim ürünlerinin’ zorunluluğunu gündeme taşıdı. Sektöründe lider Bilişim A.Ş. ve Kolaysoft Teknoloji A.Ş. yaptıkları bu işbirliğiyle, tüm İK süreçlerini dijitalleştirip kolaylaştırmak için önemli bir adım attı. İK’da Dijital Yol Haritası ile, kurumların işlerini dönüştürmeye ve geleceklerini ileri analiz ve ölçme yöntemleriyle yönetmelerine rehberlik edilmektedir.

Hibya Haber Ajansı