crossorigin="anonymous"> Delphi Technologies yeni Hartridge CRi-Pro tezgahı pazara sunuyor – Ekonomi Haber

Delphi Technologies yeni Hartridge CRi-Pro tezgahı pazara sunuyor

Temiz ve verimli araç teknolojilerinde dünya lideri BorgWarner’in çatısı altında bulunan Delphi Technologies, enjektör arıza teşhisindeki uzmanlığını her düzeydeki servis deneyimi için erişilebilir kılmak amacıyla sıfırdan tasarlanmış yeni Hartridge CRi-Pro tezgahını pazara sunuyor. CRi-Pro, 2700 bar basınca kadar dayanabilen, 4 hatlı bir enjektör test tezgahı olmasıyla dikkat çekerken, etkileyici akış iletimi ile birlikte testin en önemli aşamalarında güç sunuyor.  Görünümü yenilenen tezgâh, Sabre CRi Expert modelinin yüksek debili ileri seviye testi ile 4 hatlı düzeni hacimli iş yapan servisler için birleştiriyor. Makinenin ana çalışma alanı, kullanımın tüm aşamalarında teknisyen üretkenliğini en üst düzeye çıkarmak amacıyla enjektör montajını ve değişimini kolaylaştırmak için dikkatlice düzenlendi.

CRi-Pro, tümü IRIS yazılımı aracılığıyla olmak üzere F2E, F2P ve F2R sistem enjektörlerinin yanı sıra C2i, C3i ve C4i enjektör teknolojilerinin resmi onarım programlarını desteklemek üzere Delphi Technologies tarafından yetkilendirildi. Buna ek olarak, binden fazla Bosch, Denso ve VDO kodlu test planına erişim sağlayan magmahTouch yazılımı aracılığıyla tüm markalara eksiksiz şekilde hitap edebiliyor. CRi-Pro, makine tasarımının hızlı ve kolay kullanımını ön planda tutmak için tüm markalar ve yetkili modları arasında düzenli olarak geçiş yapma anlayışıyla tasarlandı.

Hartridge CRi-Pro üzerindeki Delphi Technologies yetkilendirmesi sayesinde serviste etkin bir test-tamir-test sürecinin yürütülmesi için yeni yetkili F2 serisi enjektör tamir programı ile birlikte çalışabiliyor. Yetkili tamir programı, uyarlanması kolay bir çözüm dahilinde parçalara erişimi, özel alet takımlarını, teknik belgeleri ve teknisyen eğitimini bir araya getiriyor. CRi-Pro’nun arıza teşhis testi ve kodlama kapasitesi, enjektör servisinde iş akışını hızlandırabiliyor ve ilk seferde tamir memnuniyetini sağlayabiliyor.

Cri-Pro, gerek olağan bir geçti-kaldı testi yapmak isteyen gerekse magmahTouch yazılımıyla yenilikçi test adımlarını kodlamalı test planlarını kullanmak isteyen servislere çok yönlü arıza teşhis seçenekleri sunuyor. Minimum Sürüş Sinyali (MDP), Meme Açma Basıncı (NOP) ve 1 Sinyal/Devir (1PPR) senkronizasyonu ve kodlaması, servisin en zorlu en yeni nesil enjektörlere bile müdahale edebilmesine ve geniş bir müşteri tabanına hitap etmesine imkân tanıyor.

Yeni tezgâh, F2 enjektörleri için gerekli olan tepki süresinin daha kesin ve derinlemesine teşhisi için açılma ve kapanma gecikmelerinin gelişmiş ölçümü gibi OE standartları uyarınca güvenilir testler yürütmek amacıyla standart olarak bir dizi işlev içeriyor. Enjektör gövdesi hava soğutması, enjektörün yıkanması ve gelişmiş sıcaklık yönetimi, CRi-Pro’nun yetkili servise standart özelliklerine göre önemli arıza teşhis kapasiteleri sunabileceği anlamına geliyor. Yazılımdaki diğer gelişmiş özellikler, CRi-PC’ye kıyasla CXi serisi enjektörler için test döngü süresinde %20-30 azalma sonucunu veriyor.

Hibya Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.