TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 223.385
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 5.703
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 59
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 5.846
Sigorta

Murat AĞAÇHAN, Atlas Mutuel Sigorta Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine getirildi

Güçlenen kadrosuyla kaliteli ve güvenilir hizmeti misyon edinmiş Atlas Mutuel Sigorta deneyimli isimleri bünyesine kazandırmaya devam ediyor. Atlas Mutuel Sigorta’da Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak göreve başlayan Murat AĞAÇHAN,..

Murat AĞAÇHAN, Atlas Mutuel Sigorta Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine getirildi

Güçlenen kadrosuyla kaliteli ve güvenilir hizmeti misyon edinmiş Atlas Mutuel Sigorta deneyimli isimleri bünyesine kazandırmaya devam ediyor.

Atlas Mutuel Sigorta’da Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak göreve başlayan Murat AĞAÇHAN, şirketin tecrübeli yönetim kadroları ve güçlü iş ortaklarıyla birlikte kendisinin 20 yıllık tecrübesi ve birikiminin yaratacağı sinerjiyle şirketin hizmet kalitesini ve satış gücünü daha yüksek seviyelere taşıyacağına inandığını, yüzde yüz yerli sermaye ile kurulmuş Genel Müdürlüğü İzmir’de bulunan ilk ve tek Kooperatif Sigorta Şirketi olan Atlas Mutuel Sigorta’da çalışmaya başlamaktan dolayı çok heyecanlı olduğunu belirtti.  AĞAÇHAN, Şirketin butik hizmet sunduğu özellikle oto ve oto dışı ürünlerdeki uzmanlığını daha geniş alanda sigortalılara ulaştırmak için acente ağını hızlı bir şekilde genişleteceklerini belirterek, il merkezlerinin yanı sıra ilçelerde de yoğun bir şekilde örgütleneceklerinin de sinyalini verdi.

Kaynak: Sigortahaber.com

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL