TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 223.385
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 5.703
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 59
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 5.846
Ekonomi

Neova Sigorta’nın iletişim ajansı Excel İletişim ve Algı Yönetimi oldu

Türkiye’nin ilk katılım sigortacılığı şirketi olan Neova Sigorta’nın tüm iletişim faaliyetleri, hizmet verdiği tüm paydaşlarını “sürekli …

Neova Sigorta’nın iletişim ajansı Excel İletişim ve Algı Yönetimi oldu

Türkiye’nin ilk katılım sigortacılığı şirketi olan Neova Sigorta’nın tüm iletişim faaliyetleri, hizmet verdiği tüm paydaşlarını “sürekli” başarıya taşımayı misyon edinen Excel İletişim ve Algı Yönetimi tarafından yürütülecek. Excel İletişim ve Algı Yönetimi, yeni iş birliği kapsamında Neova Sigorta’nın kurumsal iletişim, pazarlama iletişimi, medya iletişimi, kriz iletişimi, konu ve gündem yönetimi, sosyal sorumluluk yönetimi ve dijital iletişim alanlarında hizmet verecek.

Katılım sigortacılığı esaslarına göre 2009 yılında hayat dışı sigortacılık alanında kurulan ve 2020 yılında yüzde 100 Kuveyt Türk iştiraki olan Neova Sigorta, müşterilerine trafik sigortası, kasko, konut sigortası, DASK, işyeri sigortası, yangın, mühendislik, ferdi kaza gibi sigorta ürünleri sunuyor. Türkiye Sigorta Birliği verilerine göre Neova Sigorta, katılım sigortacılığı sektöründe yüzde 50,72 piyasa payıyla ilk sırada yer alıyor. Neova Sigorta aynı zamanda 2020 sonu Türkiye Sigorta Birliği (TSB) verilerine göre hayat dışı sigorta şirketleri arasında 9. sırada yer alıyor. 

Sektörde çeyrek asrı geride bırakan Excel İletişim ve Algı Yönetimi ise ulusal ve uluslararası pek çok başarı ve ödülün de sahibi olarak birçok kuruluş, marka, sivil toplum örgütü ve kamu kurumuna marka değerlerini ve kurumsal itibarlarını geliştirmeleri amacıyla iletişim alanında danışmanlık, planlama ve uygulama hizmetleri veriyor.

Hibya Haber Ajansı

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL