TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 223.385
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 5.703
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 59
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 5.846
Magazin

Özge Ulusoy, Weltew Home’un yeni sezon çekimlerinde

Geçtiğimiz aylarda mobilya markası Weltew Home ile 1 yıllık reklam anlaşmasına imza atan güzel model Özge Ulusoy, markanın kış sezonu …

Özge Ulusoy, Weltew Home’un yeni sezon çekimlerinde

Geçtiğimiz aylarda mobilya markası Weltew Home ile 1 yıllık reklam anlaşmasına imza atan güzel model Özge Ulusoy, markanın kış sezonu koleksiyonunun çekimleri için yeniden kamera karşısına geçti.

Weltew Home’un ustalıkla zarafet mottosundan yola çıkarak hazırladığı kampanyasının devamı olarak yeni sezon çekimlerini tamamladıklarını dile getiren güzel yıldız, “Dekorasyona olan ilgim her geçen gün artıyor, çok eğlenceli bir çekim süreci geçirdik. İşimle tam olarak aşk yaşıyorum” dedi.

Evde çok titiz işte çok disiplinliyim!

“Ben evimi çok seviyorum. Yaşadığımız bu süreçte evde vakit geçirmeyi daha da sever oldum. Evim dışarıdaki koşturmalı ve yoğun hayatıma bir mola, bir huzur alanı benim için… Ruhumuz yenilik istiyor kabul ediyorum. Ama yeniliğin yapıldığı alan da çok önemli. Ben gelenekçi ve düzenine aşık bir insanım. Sevdiğim şeylere her alanda bağlı kalırım. Ama iş moda ve dekorasyona gelince her zaman trendleri takip eden değişikliklere açık bir insanım” diye açıklama yapan Özge Ulusoy,  “Evde oldukça titiz, işimde ise son derece disiplinliyim. Disiplin hayatımın her yerinde, bu çok doğru. Disiplinli çalışmak size başarılı olmanın da kapılarını aralıyor. Bu konuda ailemin beni yetiştirmedeki katkıları yadsınamaz. Balerin olmamın ve yıllarca Rus öğretmenlerle çalışmanın da bugün sahip olduğum düzen ve disiplinime katkısı çok büyük” şeklinde ifade etti.     

Hibya Haber Ajansı

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL