• ALTIN (TL/GR)
  451,15
  % 0,20
 • %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • BITCOIN/TL
  510256,599
  % -0,43
 • BIST 100
  1.409,19
  % 2,24
email kaydolma bedava oyun hesapları turbobet giriş totobo pdf indir nulls brawl apk indir

Paraşüt banka entegrasyonlarına Ziraat Bankası’nı da ekledi

Paraşüt banka entegrasyonlarına Ziraat Bankası’nı da ekledi

Bulut tabanlı ön muhasebe programı Paraşüt, Akıllı Banka Hesap Takibi özelliği kapsamında Ziraat Bankası ile entegrasyon sağladı. Ziraat Bankası ile birlikte entegre oldukları banka sayısını 13’e çıkardıklarını söyleyen Paraşüt Kurucu Ortağı ve CEO’su Sean X Yu, banka hesap hareketlerini Paraşüt’ten kolayca takip etmeyi sağlayan özelliğin, işletmelerin ve mali müşavirlerin hayatını kolaylaştırdığına dikkat çekti.

KOBİ’lerin finansal operasyonlarını daha verimli yönetebilmelerini sağlayan bulut tabanlı ön muhasebe programı Paraşüt, kullanıcılarının banka hareketlerini tanıyan ve bu hareketleri otomatik olarak işleyen Akıllı Banka Hesap Takibi özelliğini Ziraat Bankası ile entegre etti. Yapılan entegrasyon ile Ziraat Bankası hesabı olan Paraşüt kullanıcıları, hesaplarını Paraşüt’e bağlayarak banka hareketlerini kolayca takip edebiliyor.

Sean X Yu: “KOBİ’lerin ve mali müşavirlerin hayatını kolaylaştırıyoruz”

Ziraat Bankası ile birlikte, entegrasyon sağladıkları banka sayısını 13’e yükselttiklerini söyleyen Paraşüt Kurucu Ortağı ve CEO’su Sean X Yu, “Akıllı Banka Hesap Takibi özelliğimizle gerek KOBİ’lerimizin gerekse Paraşüt kullanan mükelleflerinin bankacılık işlemlerini takip eden mali müşavirlerimizin hayatını kolaylaştırıyoruz. Türkiye’nin en büyük kamu bankası olan Ziraat Bankası ile gerçekleştirdiğimiz entegrasyon sayesinde bu bankada hesabı olan müşterilerimizin de banka hareketlerini kolayca takip edebilmelerini sağlayarak, daha fazla kullanıcımızın ihtiyaçlarına çözüm sunuyoruz. Paraşüt olarak, KOBİ’lerimize ön muhasebe hizmetleri sunarken, aynı zamanda onların dijital dönüşüm süreçlerindeki en güvenilir çözüm ortağı olma rolünü üstlenmeye, bu kapsamda yeni ürünler geliştirmeye ve iş birlikleri yapmaya devam edeceğiz. Çok yakın bir zamanda bankalar ile olan entegrasyonlarımızı geliştirmeye devam ederek, bu listeye bir bankayı daha ekleyeceğiz” dedi.

Hesap hareketleri Paraşüt ile otomatik hale geliyor

Akıllı Banka Hesap Takibi, entegrasyon sağlanan bankalarda hesabı bulunan Paraşüt kullanıcılarının banka işlemlerini kolayca takip etmelerine olanak tanıyor. Hesap hareketlerini kullanıcıların Paraşüt’teki cari hesapları ile eşleştiren ve bakiyelerini güncelleyen özellik, banka ücreti, vergi ödemesi gibi tekrarlayan giderleri otomatik olarak oluşturuyor, açık faturaları kapatıyor. Paraşüt kullanıcıları bu özellik ile aynı zamanda banka hesaplarındaki hareketlerini ve bakiyelerini diledikleri zaman, diledikleri yerden görüntüleyebiliyor. Kullanıcılar ayrıca, Akıllı Banka Hesap Takibi özelliğine birden fazla banka hesabını bağlama imkanına da sahip.

Son olarak Ziraat Bankası ile entegrasyon sağlanan Akıllı Banka Hesap Takibi özelliğinden, Akbank, Albaraka Türk Katılım Bankası, DenizBank, VakıfBank, Fibabanka, Garanti BBVA, ING Türkiye, QNB Finansbank, enpara.com, TEB, Yapı Kredi ve Türkiye İş Bankası’nda hesabı bulunan Paraşüt kullanıcıları yararlanabiliyor.

Hibya Haber Ajansı