banner32

Limon ile gebelik testi nasıl yapılır?

Limonla Hamilelik Testi afallatıcı biçimde doğru netice verebilmektedir. Karbonatla Hamilelik Testi gibi bu usul de konutta uygulanabilecek ilk ve natürel testlerden biridir. Kesin netice için hamilelik test kitlerinden almalısınız.


Limonla Hamilelik Testi

Gelişen teknoloji yönünde üretilen hamilelik testleri haricinde, konutta uygulanabilen usuller ve natürel çözümler de günümüzde oldukça sık bir biçimde kullanılmaktadır. Oldukça doğru neticeler vermekte olan bu uygulamalar, hemen hemen herkesin evinde bulunan malzemeler ile oldukça süratli bir biçimde asıllaşabilmektedir. Bu usullerden biri olan limonla hamilelik testi, gebelik süreci evvelinde müracaat etilen alternatiflerin en sık kullanılanlarından biri olma özelliğini taşımaktadır. Peki konutta limonla hamilelik testi nasıl uygulanır? Testi yapılması düzeyinde dikkat edilmesi gereken esas noktalar nelerdir? Bu yazımızda sizlere limonla hamilelik testi hakkında öğrenmeniz gereken tam kriterleri söyleyeceğiz.

 

Limonla Hamilelik Testi Evvelinde ve Sonrasında Öğrenilmesi Gerekenler

Limon

Toplum içerisinde genel olarak öğrenilen bir yanlış, adet yarıyılının gecikmesinin dolaysız olarak gebelik ile irtibatlı olduğunun sanılmasıdır. Limon ile yapacağınız hamilelik testinden evvel adet dönemizi en son ne zaman geçirdiğiniz hakkında kesin bilgi sahibi olmanız büyük ehemmiyet teşkil etmektedir. Adet yarıyılı içerisinde yaşanan gecikmeler hamilelik neticeyi getirebileceği gibi, bevliyeye dayalı bazı hastalıkların da habercisi olabilmektedir. Testi uyguladıktan sonra alakalı ünitelerde misyon yapmakta olan bir bayan hastalıkları uzmanından bilimsel neticelere dayalı çözüm istemeniz, her daim bereketinize olacaktır.

 

Limon İle Hamilelik Testi Nasıl Yapılır?

Limon ile gebelik testi

Testi uygulamadan evvelki günden itibaren, çay ve kahve gibi idrar rengini ve kokusunu değiştirecek meşrubatların kullanımının yapılmaması gerekmektedir. Akışkan ağırlıklı tüketimlerde su ve su katkılı meşrubatlar harcamanız, testin neticesini daha net idrak edebilmeniz açısından oldukça takviyeci olacaktır. Teste başlamadan evvel genital bölgenin pakliğine dikkat faktörüz, uyulması gereken hususlardan bir öbürünü oluşturmaktadır.

 

Gerekenler; 1 adet limon, idrarınızı yapabileceğiniz miktarda minik bir saydam kap ya da plastik kadeh.

  • Temiz kap ya da kadeh içerisine idrarınızın bir kısmını yapın.
  • 2-3 dakika kadar bekledikten sonra ikiye ayrılmış olduğunuz limonun bir kısmını idrarınızın üzerine sıkın.
  • Limon içerisinde bulunan lif ve tortular gözle görülür bir biçimde idrarın alt kısmına çöküyorsa, hamilelik süreciniz başlamış demektir.
  • Eğer limonun lif ve tortuları idrarın üst kısmında kılıyorsa ve dibe çökmüyorsa, bu netice hamile olmadığınızı gösterir kalitede olmaktadır.

Testi uyguladıktan sonra netliğini teyit etmek için, hekiminiz ile görüşmeniz ve medikal neticelerin verildiği hamilelik testi yaptırmanız gerekmektedir.

Limon ile hamilelik testi afallatıcı şekilde doğru netice vermektedir. Limonla konutta hamilelik testi yaparak hamile olup olmadığınızı kolayca bilebilirsiniz. Limon ve karbonat kullanılarak yapılan hamilelik testinde galibiyet neticeyi oldukça yüksektir ve konutta gebelik basitçe anlaşılmaktadır.

 

Hamilelik testlerinin doğru netice vermesi için adet gününüzün 1 hafta gecikmiş olması gerekmektedir. Gecikmenin sonunda eczaneden hamilelik testi satın alarak gebelik hakimiyeti yapabilir, yada konutunuzdan hiç ufalamadan limon ve karbonatla hamilelik testi yapabilirsiniz.

 

 

Karbonatla Hamilelik Testi Nasıl Yapılır

Temiz bir kap içerisine yapılan idrarın üzerine az ölçüde karbonat dökülür. Karbonatın kabarıp köpürmesi halime olduğunuzu, soğukkanlıca dibe çökmesi ise hamile olmadığınıza işaret eder.

Limon ile hamilelik testi nasıl yapılır?

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner33

banner30

banner34