TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 221.463
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 12.381
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 58
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 5.383
Köşe Yazıları

Sigorta Acentelerinin Mücadelesi ve Sonu!

Sigorta Haber olarak yıllardır sigorta acentelerinin sayısız haberini yayınlamışızdır. Özellikle Son 10 yılda acentelerin verdikleri mücadeleyi gördükçe üzülmüyor değilim. Üzüntümün nedeni, bu kadar mücadeleye rağmen neredeyse her yıl varolan kazanımlarını teker..

Sigorta Acentelerinin Mücadelesi ve Sonu!

Sigorta Haber olarak yıllardır sigorta acentelerinin sayısız haberini yayınlamışızdır. Özellikle Son 10 yılda acentelerin verdikleri mücadeleyi gördükçe üzülmüyor değilim.

Üzüntümün nedeni, bu kadar mücadeleye rağmen neredeyse her yıl varolan kazanımlarını teker teker kaybetmeleridir. Belki başka meslek gruplarıda vardır aynı sorunları yaşayan fakat bağlı bulundukları kurumlar tarafından her fırsatta övülerek arkalarından işçevrilen başka bir meslek grubunun olduğunu sanmıyorum.

Dikkat ederseniz sektöre giren yeni şirketler belli noktalara gelene kadar sırtlarını acentelere yaslıyorlar. Fakat konu komisyona, iptal iadeye ve tek tip sözleşmeye geldiğinde yani kısacası acentenin sıkıntılarına geldiğinde bir bakıyorsunuz acentelerin yanında kimse yok.

Sigorta Acentelerine tavsiyem artık kendi gücünüzün farkına varın…

Yoksa mücadelenizin sonu hüsranla sonuçlanacak….

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL