Remed Assistance'ın Yeni CEO'su Ali Güven AYKAÇ oldu.

26 yıldır ülkemizde ve tüm dünyada üstün hizmet kalitesiyle tanınan Remed markaları, 27. yılına sigorta, asistans ve otomotiv sektörlerinde lokal ve uluslararası üst düzey yöneticilik yapmış Ali Güven AYKAÇ ile giriyor.

banner275
Remed Assistance'ın Yeni CEO'su Ali Güven AYKAÇ oldu.
banner276

26 yıldır ülkemizde ve tüm Dünya'ya üstün hizmet kalitesiyle tanınan Remed markaları, 27. yılına sigorta, asistans ve otomotiv sektörlerinde lokal ve uluslararası üst düzey yöneticilik yapmış Ali Güven AYKAÇ ile giriyor. Aykaç, yeni görevinde yeni ürünler, sistemler ve ülkenin en tecrübeli kadrolarıyla, Remed Assistance’ın sigorta şirketlerinin ilk seçeneği olmasını hedefliyor.

Hizmet verilen tüm sektörlerde farklılık yaratmayı amaçlayan Aykaç, Remed şirketlerinin Yönetim kurulu Başkanı Dr. Selçuk Tiftik ve uzman yöneticileri ile Dünya'daki önde gelen  asistans gruplarından biri olma yolunda ilerlemeyi hedefliyor.  Remed Grubu seyahat asistansı, yol ve konut yardım, çalışan destek programları, etik uyum yönetimi ve sağlık turizmi konularında yüzbinlerce kişiye üst düzey hizmet vermektedir.

Değişim: Dosya yöneticileri…

“Remed, 26 yıldır kaliteli, çok dilli “dosya yöneticileri” ile hizmet veriyor. Böylece müşteriler bir dosya için onlarca telefonla uğraşmak zorunda kalmadan tek istasyonda sorunlarını çözebiliyor. Dosya yöneticileri, network temaslarını üstlenerek müşterileri rahatlatıyorlar.

Bir yılda  87 ülkede operasyon…

“Remed Assistance bugün Türkiye’nin yanında Dünya'da da iyi tanınan bir marka. Hem kendi uluslararası network’ü, hem de core partner’ı olduğu 60’ın üzerinde şirketi barındıran IAG (International Assistance Group)  desteğiyle tüm dünyada en rahat operasyon gerçekleştirebilen markalardan biri. Sadece Türkler değil, yabancılar da tüm dünyada Remed hizmetlerinden yararlanıyor. Bu kapsamda Remed ülkemizde direkt yurt dışı network’ünü oluşturabilmiş tek Türk asistans şirketi.”

Fortune Global 500’den 50’nin üzerinde şirket REMED markaları müşterisi

“AVITA, EAP (Employee Assistance Programs) Çalışan destek programlarında ülke lideri. Kullandığınız bir çok markayı size sunan şirketlerin çalışanları AVITA ile yaşamlarını iyileştiriyorlar. Sigorta sektörünün önemli firmaları da çalışanlarının yaşam kalitesini  AVITA ile yükseltiyor, iş- yaşam dengelerinin oluşmasında onları destekliyor. REMED Etik Hat ise, şirketlere suiistimalleri engelleyecek, çalışanların şirkete güvenini pekiştirecek sistemleri havayollarından perakendeye bir çok dev kuruma sunuyor.”

Ülkenin en büyük 500 hizmet ihracatçısından biri…

“Remed Assistance hizmetlerini profesyonelleri kapsayan üstün bir tedarikçi ağı ile sunuyor. Yerel ve uluslararası tüm operasyonlarını, anlaşmalı hastane ve sağlık kuruluşları, çekici ve kurtarıcılar, konut destek ekibi, uzman doktorlar, hava ve kara ambulansları, psikologlar, hukuk danışmanları  ve her alandan yüz binlerce profesyoneli kapsayan üstün bir tedarikçi ağı ile Dünya'nın her noktasında en etkin ve hızlı şekilde yürütüyor. Bir çok ülke sigorta şirketinin de müşterilerini REMED’e emanet ettiğini ileten Aykaç, “Bu yüzden şirketimiz ülkenin en büyük hizmet ihracatçılarından biri haline geldi”

Başka coğrafyalarda da REMED:

Aykaç “Kahire’de yer alan EGYPT ASSISTANCE , çok yüksek memnuniyet oranlarıyla ödül almış bir diğer REMED şirketi. Uzman kadrolarıyla hem ülkesine hem de Afrika, Orta Doğu ve Körfez ülkelerine kaliteli hizmetin ulaşmasını sağlıyor.”

Türkiye’de tedavi organizasyonu için de en doğru adres…

Bunun yanında Sağlık Turizmi konusunda  Remed Assistance’ın uzun yıllardır edindiği tecrübe ile müşterilerine hizmet veriyor.  “Yurt içinde veya yurt dışında, tedavi amaçlı seyahat etmeyi düşünen herkes için en doğru seçenekleri önererek tüm süreçte hasta ve ailesi için tam kapsamlı bir rehberlik ve operasyon sunuyor, Dünya'nın birçok ülkesinden ülkemize hasta getirerek tedavi olmalarına olanak sağlıyor. Fransa’dan Gabon’a, Özbekistan’dan Burkina Faso’ya REMED Health markası ülkemizde tedavi olmak isteyen müşterilerine güven veriyor.”

Sağlam bir alt yapı, yeni teknolojiler , ülkenin en tecrübeli asistans ekibi ile sigorta şirketlerindeki dostlarımızın , meslektaşlarımızın bizlerden ne beklediğini çok iyi biliyoruz. Çıtamız hep en tepede olacak. REMED grubu,Güven Aykaç’ın da katılmasıya, oyunu değiştirecek çalışmaları sigorta sektörümüzle el ele gerçekleştirmeyi hedefliyor.

Sigortahaber.com.tr

banner272
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner230

banner177

banner179

banner175

banner229

banner176

banner178

banner174