TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 223.385
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 5.703
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 59
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 5.846
Magazin

TV8 O Ses Türkiye’yle nam salan yarışmacıdan korkutan gelişme! Kötü haberi böyle duyurdu…

TV8’in yoğun ilgi gören yarışma programlarından O Ses Türkiye’ye katılarak etkileyici sahne performansı sergileyen Aziz Kiraz’ın ses tellerinde …

TV8 O Ses Türkiye’yle nam salan yarışmacıdan korkutan gelişme! Kötü haberi böyle duyurdu…

TV8’in yoğun ilgi gören yarışma programlarından O Ses Türkiye’ye katılarak etkileyici sahne performansı sergileyen Aziz Kiraz’ın ses tellerinde kist oluşması nedeniyle ameliyat masasına yattı. 

O Ses Türkiye’de seslendirdiği müzik parçasına kendine özgü bir yorum getirerek jüri üyelerinin dikkatini çeken Aziz Kiraz, sosyal medya platformu aracılığıyla hastane odasındaki fotoğrafını takipçileriyle paylaştı.

 

Genel sağlık durumu iyi olan O Ses Türkiye yarışmacısının geçirdiği ameliyattan sonra bir süre konuşamayacağı belirtildi. İyileşme sürecinde olduğu için konuşmasına şimdilik yasak getirilen O Ses Türkiye yarışmacısının küçük ses egzersizleri yapacağı ifade edildi. 

Paylaşımında sağlık durumuna ilişkin takipçilerini bilgilendirmeyi ihmal etmeyen Aziz Kiraz, “Halimi, hatırımı soran herkese çok teşekkür ederim. Merak etmeyin iyi ellere teslim ettim kendimi. Ameliyat çok başarılı geçti, sahneler için can atıyor” şeklinde ifadelere yer verdi.

O Ses Türkiye’nin 2015 sezonunda adını geniş kitlelere duyurup popülaritesini artıran Aziz Kiraz, Efso ve Fransız şarkılarıyla özellikle jüri üyelerinin beğenisini kazamış ve tıpkı kendisi gibi bir Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışma programında keşfedilen şarkıcı Aleyna Tilki’yle arkadaşlığı gündemde konuşulmuştu.

Kaynak: Haber7.com

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL