TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  Magazin

  Yıldız Tilbe Konserde Mehmet Ali Erbil’e Bağlanarak Şarkı Söyledi

  Jolly Joker Alaçatı sahnesinde Yıldız Tilbe’yi ağırlayarak 2021 yaz sezonunu açtı. Konser izlemeyi özleyen müzikseverler gerekli hijyen, mesafe …

  Yıldız Tilbe Konserde Mehmet Ali Erbil’e Bağlanarak Şarkı Söyledi

  Jolly Joker Alaçatı sahnesinde Yıldız Tilbe’yi ağırlayarak 2021 yaz sezonunu açtı. Konser izlemeyi özleyen müzikseverler gerekli hijyen, mesafe ve kapasite kurallarına uygun şekilde açılan Jolly Joker Alaçatı’yı doldurdu ve konserin biletleri tükendi.

  Yıldız Tilbe konserde tüm sevilen şarkılarını seslendirerek dinleyenlere enerjik, unutulmaz bir akşam yaşattı. Mehmet Ali Erbil’e FaceTime ile bağlanan şarkıcı “Değerini Bilmek Gerekir Aşkın” şarkısını ona söyledi.

  Jolly Joker Alaçatı ilerleyen günlerde de hazırladığı zengin programla yaz akşamlarını yıldızlar geçidine çevirecek.

  2008 yılında İstanbul’da müzikal yolculuğuna başlayan canlı müziğin popüler adresi Jolly Joker, geçen yıllar içinde 10 şehirde 12 mekanla büyük bir aileye dönüştü. Farklı türlerin sevilen isimlerini sahnesinde ağırlayıp canlı konser deneyimini misafirlerine üst düzeyde yaşattı.

  Jolly Joker, Temmuz ayında itibaren yeni kimliği ile yepyeni bir yolculuğa çıkıyor. ‘Sana Göre’ olan müziği bilen, ‘Moduna Göre’ olan müziğe programlarında yer veren Jolly Joker, sahnesini müzikal çeşitliliğe açarak bu alandaki öncü kimliğini de koruyor.

  Farklı türlerin popüler isimlerini aynı çatı altında buluşturacak olan Jolly Joker Alaçatı, 9 Temmuz’da Levent Yüksel, 10 Temmuz’da Gülşen ve 14 Temmuz’da yeniden Yıldız Tilbe konserine ev sahipliği yapacak Konserlerin başlama saati 21.00

  JOLLY JOKER ALAÇATI TEMMUZ PROGRAMI

  7 Temmuz Çarşamba Yıldız Tilbe

  9 Temmuz Cuma Levent Yüksel

  10 Temmuz Cumartesi Gülşen

  14 Temmuz Çarşamba Yıldız Tilbe

  20 Temmuz Salı Yeni Türkü – Cem Adrian – Emir Can İğrek (Bayram Özel)

  22 Temmuz Perşembe Yıldız Tilbe (Bayram Özel)

  23 Temmuz Cuma Levent Yüksel (Bayram Özel)

  24 Temmuz Cumartesi Gülşen (Bayram Özel)

  Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

  YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

  ÜYE GİRİŞİ

  KAYIT OL